Ikuti Kami Di    Selamat Datang!  Login / Daftar   Refferal Anda : biorich

Penghantaran

Penghantaran :..: Biorich


PENGHANTARAN PRODUK MELALUI POS MALAYSIA / POSLAJU / GDEX EXPRESS

               
  • Penghantaran Produk adalah PERCUMA untuk Seluruh Malaysia Sahaja iaitu belian RM 150 keatas (Untuk Ahli Sahaja).
  • Produk akan dibungkus setelah Pengesahan Bayaran dibuat.
  • Produk akan dihantar oleh POS Malaysia, POS Laju atau Gdex Express yang ditentukan oleh pihak BIORICH.
  • Produk akan dihantar ke alamat yang ditentukan oleh pembeli.
  • Produk akan dihantar pada waktu pejabat dari jam 9.00 pagi hingga 5.00 petang oleh pihak courier.
  • Tempahan produk diproses pada setiap hari Isnin - Jumaat sahaja.
  • No. rujukan pos akan di SMS kepada pelanggan selepas produk selesai dibungkus.


CONTOH PEMBUNGKUSAN PRODUK



JEJAK PENGHANTARAN PRODUK ANDA




GDEX EXPRESS
Masukkan No. Rujukan pada ruang yang disediakan. Klik "Track" untuk kesan lokasi item anda.
Contoh No. Rujukan Gdex : 4396460471 (SEMENANJUNG MALAYSIA SAHAJA)
Sila klik ikon di bawah untuk ke website tracking GDEX EXPRESS.



POS MALAYSIA
POS DAFTAR (MALAYSIA & LUAR NEGARA)
Masukkan No. Rujukan pada ruang yang disediakan. Klik "Track" untuk kesan lokasi item anda.
Contoh No. Rujukan Pos Daftar : RD357019400MY (SELURUH MALAYSIA) / RR102931280MY (LUAR NEGARA)
Sila klik ikon di bawah untuk ke website tracking POS MALAYSIA.



POS MALAYSIA (BUNGKUSAN) - MALAYSIA & LUAR NEGARA
Masukkan No. Rujukan pada ruang yang disediakan. Klik "Track" untuk kesan lokasi item anda.
Contoh No. Rujukan Pos Domestik : CD195015575MY (SELURUH MALAYSIA) / CP118764647MY (LUAR NEGARA)
Sila klik ikon di bawah untuk ke website tracking POS MALAYSIA.



POSLAJU
Masukkan No. Rujukan pada ruang yang disediakan. Klik "Track" untuk kesan lokasi item anda.
Contoh No. Rujukan Poslaju : EF677721028MY (SELURUH MALAYSIA) / EE923276520MY (LUAR NEGARA)
Sila klik ikon di bawah untuk ke website tracking POSLAJU.

 

 

Info Terkini Biorich

    📜 BERITA & INFO TERKINI BIORICH 17/7/2018 (SELASA) 📜

    =======================

    1⃣❗ PERHATIAN ❗

    ♦Bermula 2/7/2018 , Waktu Operasi Biorich pada

    Jam: 9.00 Pagi - 5 Petang
    Hari: Isnin - Sabtu

    📮 Waktu Pengeposan pada hari Sabtu sehingga jam 12.00 tengahari sahaja.

    📌Pembayaran selepas jam 12.00 tengahari akan di pos pada hari isnin
    --------------------------------------------------------------------------------

    2⃣❗ PERHATIAN ❗

    Bermula pada hari ini 29/6/2018, pembayaran secara Kad Kredit/Debit menggunakan Plug & Pay di HQ Biorich atau secara online,  tiada cas 3% dikenakan.

    --------------------------------------------------------------------------------

    3⃣ 🌸 Promosi Bioshape Gel 🌸

    "Susahnya Nak Cari Saiz Baju Bila Mengalami Masalah Berat Badan Melampau"

    Jealous tengok kawan-kawan yang badan kalah model ni

    Jangan risau, di sini ada penyelesaiannya.

     ♥ Kelebihan Bioshape Gel ♥

    🌷 Memberi kelembapan & membaiki masalah kulit.          

    🌷 Menghalang rekahan kulit         

    🌷 Sesuai untuk semua jenis kulit           
        
    🌷Membakar lemak degil.

    🌷Struktur gel yang sejuk & wangi.

    Tunggu apa lagi.. Jom beli sekarang❗❗
    --------------------------------------------------------------------------------

    4⃣ ♨ BIOSHAPE DRINK ♨

    🔹 Produk Bakar Lemak Terbaik 2018🔹


    Harga Tidak Masuk Akal😱

     Np: RM250 
       Harga Ahli: RM150

    💎 60 Point
    📮 Free Postage

    ♦ TEMPAHAN DIBUKA SEKARANG♦

    Tunggu apa lagi.. Jom beli sekarang❗❗

    Call / Whatsapp kami sekarang di : 

    0132396395
    0132396395
    0132396395
    --------------------------------------------------------------------------------

    5⃣ 🔥 BIOSHAPE BOOSTER DRINK 🔥

    💥 Produk Bakar Lemak Terbaik 2018💥


    Harga Tidak Masuk Akal😱

     Np: RM250 
       Harga Ahli: RM160

    📮 Free Postage

    ♦ TEMPAHAN DIBUKA SEKARANG♦

    Tunggu apa lagi.. Jom beli sekarang❗❗

    Call / Whatsapp kami sekarang di : 

    0132396395
    0132396395
    0132396395
    --------------------------------------------------------------------------------

    6⃣ Program TUBI Khas Bersama-sama Penceramah Hebat Kuantan
    🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀

    Tarikh: 21/7/2018
    Hari: Sabtu
    Masa: 2 Petang
    Tempat: Restoran Al Jawaher
    A-267, Lorong Isap Jaya 1, Taman Sungai Isap Jaya, Pahang, Perkampungan Sungai Isap, 25150 Kuantan

    Jamuan ringan disediakan☕🥗
    Hubungi: 
    Fuad 0139883839
    Ella 01110213839
    Saly 01110394269
    Rahimah 0146085312
    Kak Nab 0133980887
    Aida 0188714136
    Kak Yah 0136818144

    Sila isikan kehadiran anda:
    1. Saly Alzarafi
    2. Ct Anugerah
    3. Awan Biru
    4. Iqa Balqis
    5. Fuad
    6. Ella
    7. Aida
    8. Fiza
    9. Lina
    10. Kahaa
    11. 
    Dan seterusnya...
    --------------------------------------------------------------------------------

    7⃣ Maybank QRPay 📱💵
    Maybank QRPay boleh digunakan untuk membuat pembayaran. Aplikasi ini memudahkan para pelanggan Biorich  membuat pembayaran tanpa perlu memasukkan nombor akaun. Untuk menggunakan ciri pembayaran ini pelanggan perlulah memuat turun terlebih dahulu aplikasi Maybank2u, kemudian klick button QRPay, seterusnya scan QR Code yang telah disediakan oleh pihak Biorich dan masukkan jumlah pembayaran kemudian selesai. Cara pembayaran ini sangat mudah cepat dan pantas dan pelanggan tidak perlu takut untuk tersalah taip number akaun.

    App Wajib Ada dalam Telefon Pintar Anda 📱

    Terdapat beberapa App yang wajib anda install dalam telefon pintar anda, berikut adalah App tersebut:

    1. Biorich app - https://www.biorich.my/mobile/
    2. Whatsapp   - https://www.whatsapp.com/
    3. Facebook    - https://www.facebook.com/mobile/
    4. Youtube      - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.youtube

    App di atas memudahkan pelanggan untuk membuat order, mempromosi barang dan melihat testimoni-testimoni yang berjaya.
    --------------------------------------------------------------------------------

    8⃣ Program Usahawan Hebat Biorich (PUSH 2018)
    PUSH telah dilancarkan oleh En Ishak Basiran (CEO Biorich) untuk memilih beberapa peserta Motiaction 1 yang berpotensi untuk berkembang menjana pendapatan RM5K sebulan. Program akan berjalan selama 3 bulan di bawah pemantauan dan bimbingan staff2 Biorich dan prestasi peserta akan direkodkan. Ahli yang berminat atau peserta Motiaction 1 yang berpotensi boleh hubungi En Saufi di talian 019 617 5100. Hanya yang benar-benar layak sahaja akan terpilih. Harap maklum
    --------------------------------------------------------------------------------

    9⃣ Perangi Money Game. Jangan biarkan diri anda tertipu lagi
    Jangan sertai bisnes Money Game, jangan biarkan diri anda ditipu lagi. Sedarkan dirie anda dari angan-angan kosong yang di janjikan si penipu. Ketahui dan kenali syarikat-syarikat yang menipu ini dan cara-cara untuk mengenalpasti moduss operandi mereka. Belajar dari kesilapan dan jadilah orang yang bijak. Andalah yang menentukannya. Sila layari pautan laman web berikut https://perangmoneygame.wixsite.com/antimoneygame sekarang. Nota - Website yang dinyatakan Ini adalah website umum dan Biorich hanya berkongsi pautan web untuk menyebarkan kempen perangi money game yang sedang berleluasa kini. Harap Maklum. 

    Berikut merupakan senarai rasmi BNM yang mana syarikat yang tidak dibenarkan ambil deposit tanpa kelulusan. Berhati-hati. Untuk maklumat lanjut, bole terus layari di link http://www.bnm.gov.my/index.php?ch=en_announcement&pg=en_announcement&ac=564

    Sebarang pertanyaan @ cadangan ❓
    hubungi :

    📞 EN ZAKI - 0132396395
    📞 HQ BIORICH- 0332248721

    ✅  sila lihat & like   ✅
    💢 WEBSITE BIORICH 💢
     https://www.biorich.my
    💢 FACEBOOK BIORICH 💢
    https://www.facebook.com/BiorichHQ/
    💢LINK WEBSITE STOKIS💢
    https://www.biorich.my/V2/stokis.asp/


    NOTA
    Ahli digalakkan sebarkan info terkini ini kepada group dan rakan-rakan perniagaan anda supaya berita dan info dapat dikongsi kepada semua


Pelanggan VVIP Terkini

  •  - oslan60 (, )
  •  - fauzi66 (, )
  •  - ameerul98 (, )
  •  - azziema96 (, )
  •  - noryumazdiana97 (, )
  •  - asatrich177 (, )
  •  - alif91 (, )
  •  - chemat47 (, )
  •  - rzali (, )
  •  - mamaruby (, )
  •  - fauzira86 (, )
  •  - aslinda (, )
  •  - fauzilah82 (, )
  •  - zainun769tm (, )
  •  - mohdsuffian769t (, )
  •  - naiman769t (, )
  •  - iman769t (, )
  •  - noorazilahrich (, )
  •  - sitisafwa74 (, )
  •  - normahali (, )


Home

Penyakit & VCO


ABJ 2017

Jadual Aktiviti

Pembayaran

Status Order Anda

Penghantaran

Syarat & Terma

Biorich Apps

Panduan Pelanggan


Download

Usahawan OtaiPOS

Artikel

CSR Biorich

I-Usahawanita

MOTIACTION 1

Belajar Bisnes Online

Shoponline D3


LANGGAN BERITA

NAMA ANDA :

BANDAR :

ALAMAT E-MAIL :


SENARAI PRODUK BIORICH


  • Bravo Booster Drink

  • Bioshape Booster Drink

  • TAWARAN ULTRA GEL FAT BURNER

  • Neuro UP

  • Set Produk Kecantikan IU Series

  • IU Series V-Suci

  • IU Series V-Segar

  • Virgin Coconut Oil Super 180

  • Virgin Coconut Oil + Extra Virgin Olive Oil

  • Genius Chewable Tablet Minda

  • Jambu Putih Gebu Tanpa Gula

  • Man Cho Pomade (Extra Strong Hold)

  • Man Cho Pomade (Strong Hold)

  • Man Cho Pomade (Extra Shine)

  • Cocoa Dara Collagen

  • Tonik Rambut Wanita (HUGO)

  • Tonik Rambut Lelaki (POLO)

  • Virgin Coconut Oil Super

  • Kopi Nanduk O

  • Stevia 3 In 1

  • Kopi Nanduk Pouch (1 PEK)

  • Bio-Deodorant

  • Losyen For You

  • Kopi Nanduk Board

  • Firming Extra Cream

  • Jambu Putih Gebu

  • Bioshape Lotion

  • Delima Collagen (Tanpa Gula Tebu)

  • Kopi Tarong (Tanpa Gula Tebu)

  • Virgin Coconut Oil Double Premium

  • Delima Collagen

  • Kopi Tarong

  • Virgin Coconut Oil S Capsule

  • Orange Collagen

BIORICH

Di BioRich, Kekayaan untuk adalah untuk semua di mana kami ingin memberi ruang kejayaan kepada semua pelanggan & usahawan untuk berjaya dan meningkatkan taraf hidup dengan menawarkan peluang perniagaan yang inovatif & kreatif serta kualiti produk yang tinggi.

Biorich yakin dengan penawaran Hadiah Wang Tunai yang lumayan, seimbang dan tidak membebankan serta realistik ianya benar-benar dapat merealisasikan impian usahawan-usahawan yang komited menjadi berjaya, kaya dan barakah. InsyAllah.

 

KHIDMAT PENGHANTARAN