Ikuti Kami Di    Selamat Datang!  Login / Daftar   Refferal Anda : biorich

Syarat & Terma

Syarat & Terma :..: Biorich


Pihak syarikat berhak menentukan sebarang ketetapan atau perubahan terhadap semua perkara di dalam sistem ini.

Kelayakan Untuk Menjadi Pelanggan VVIP Otai Pos

  • Pendaftaran pelanggan hanya sekali untuk 1 ID pelanggan sahaja.
  • Had umur pelanggan ialah 12 tahun dan keatas sahaja. Kanak-kanak dibawah umur atau memiliki mykid tidak layak mendaftar.
  • Ibubapa dibenarkan mendaftarkan nama anak untuk tujuan perniagaan Otai-Pos serta menguruskan akaun tersebut selagi tidak menyalahi syarat & terma.
  • Tidak dibenarkan menggunakan maklumat peribadi mana-mana individu dengan tujuan mendaftar tanpa pengetahuan individu tersebut.


TANGGUNGJAWAB SEBAGAI PELANGGAN VVIP OTAI POS
  • Pelanggan OTAI POS adalah pelanggan yang bebas menjalankan perniagaan OTAI POS MARKETING. Pelanggan OTAI POS tidak dibenarkan untuk menggelarkan diri anda sebagai pekerja OTAI POS MARKETING atau mengakui bahawa anda mempunyai kuasa untuk OTAI POS MARKETING.
  • Pelanggan harus akur dengan peraturan, kod-kod etika, polisi dan tatacara yang telah ditetapkan oleh OTAI POS MARKETING.
  • Pelanggan tidak dibenarkan menokok tambah atau membuat sebarang pengakuan yang tidak dibenarkan ke atas produk BIORICH.
  • Semua Pelanggan VVIP OTAI POS MARKETING adalah ditawarkan dengan tawaran HADIAH dan tertakluk kepada semua syarat di OTAI POS MARKETING. 
  • Sebagai Pelanggan OTAI POS, anda bersetuju untuk menerima sebarang email, YM, panggilan telefon, SMS, Whatsapp dan lain-lain perhubungan yang berkaitan dengan perniagaan OTAI POS ini. Kami sentiasa menjaga privasi anda dan sama sekali tidak akan berkongsi kepada pihak ke-3 atau mendedahkan maklumat perhubungan anda kepada pihak lain selain kepada rakan niaga SENIOR dan JUNIOR anda sahaja.
  • Sebagai pelanggan OTAI POS, anda bertanggungjawab menjaga nama baik OTAI POS dan memberi maklumat yang benar dan tepat.
  • Anda dilarang membuka lebih dari satu akaun pelanggan atau mendaftarkan orang lain tanpa persetujuan orang tersebut. Jika anda membantu mendaftarkan pelanggan lain, anda perlu memberi nama ID pelanggan dan katalaluan baru dengan segera. Anda tidak dibenarkan menyimpan, memegang atau membuka ID pelanggan dan kata laluan pelanggan OTAI POS yang lain.
  • TAWARAN HADIAH WANG TUNAI OTAI POS yang ditunjukkan di laman web biorich.my hanyalah ketetapan syarikat. 


Notis Kemudahan & Surat Menyurat

  • Sebarang notis atau surat-menyurat daripada syarikat OTAI POS MARKETING akan dihantar kepada pelanggan berdasarkan alamat yang diberikan oleh pelanggan untuk tujuan pemberitahuan atau promosi. 


Hak Untuk Pembatalan

  • Di masa hadapan, sekiranya OTAI POS MARKETING (Ibu Pejabat)  perlu mengambil tindakan terhadap Pelanggan, OTAI POS MARKETING memegang kuasa penuh untuk membatalkan segala  akaun Pelanggan.


Garisan Undang-Undang Dan Jurisdikasi

  • OTAI POS MARKETING berhak untuk mengambil tindakan terhadap mana-mana Pelanggan yang melanggar atau menyalahi kod etika syarikat OTAI POS MARKETING. 


Pewaris Untuk Ahli Yang Meninggal Dunia @ Hilang Upaya

  • Sekiranya berlaku kematian atau hilang upaya, pewaris yang sah boleh mewarisi kesemua hak ke atas akaun Pelanggan tersebut dengan menunjukkan bukti kepada OTAI POS MARKETING.


Pemansuhan & Penggantungan Akaun Pelanggan

  • OTAI POS MARKETING memegang kuasa penuh untuk memansuhkan atau menggantung akaun Pelanggan dengan serta-merta sekiranya Pelanggan tersebut didapati bersalah dalam membuat perkara-perkara tersebut :-
  • -- Pelanggan terbabit didapati telah membawa kerosakan yang teruk kepada perniagaan, reputasi atau operasi OTAI POS MARKETING dan rangkaian OUTLET ONLINE.
  • -- Pelanggan telah memperkenalkan perniagaan OTAI POS MARKETING dengan cara terpesong dan termasuk menjual produk dibawah harga Pelanggan.
  • -- Pelanggan tidak dibenarkan untuk melintas daripada komuniti asal ke komuniti lain dan juga tidak dibenarkan untuk menarik Pelanggan lain ke dalam komunitinya.
  • -- Pelanggan tidak dibenarkan membuat pakatan berunsur hasutan untuk memecahbelahkan Pelanggan dan OTAI POS MARKETING atau sesama Pelanggan.


Penukaran Hak Milik Akaun Kepada Orang Ketiga

  • Pelanggan boleh menukar hak milik akaun kepada orang ketiga atas persetujuan kedua-dua belah pihak dan dipersetujui oleh OTAI POS MARKETING.
  • Pastikan akaun Pelanggan tersebut tidak melanggar mana-mana peraturan, syarat, polisi dan tatacara OTAI POS MARKETING.
  • Setiap pertukaran mestilah besertakan surat kebenaran pihak penama akaun dan kad pengenalan penama akaun.
  • OTAI POS MARKETING memegang kuasa penuh dalam meluluskan ataupun tidak di atas pertukaran tersebut.


Akaun Pelanggan VVIP Anda Akan Dibatalkan Sekiranya Melanggar Peraturan Berikut :-

  • Anda mendaftar lebih daripada 1 ID Pelanggan.
  • Pelanggan mendaftar lebih dari sekali @ menggunakan nama pihak lain sebagai proksi yang bertujuan untuk memanipulasi hadiah wang tunai.
  • Pelanggan memindahkan Baki E-Wallet Pelanggan lain tanpa kebenaran.
  • Pelanggan memindahkan Baki E-Wallet dari ID Pelanggan lain (Banyak ID) pada jumlah yang mencurigakan serta bertujuan untuk memanipulasi hadiah wang tunai.
  • Memindahkan @ memujuk Pelanggan dari komuniti lain ke komuniti anda. (Mencantas)
  • Pelanggan tidak dibenarkan sama sekali mengguna pakai konsep MLM @ Direct Selling kerana ini adalah Bisnes berkonsepkan OTAI-POS (Online Trading Affiliate & Pos).
  • Pelanggan menjual produk di bawah harga Pelanggan.


KETETAPAN SYARIKAT OTAI POS MARKETING



Adalah dengan ini ditegaskan bahawa syarikat berhak untuk menentukan sebarang ketetapan atau sebarang perubahan terhadap semua perkara dan dalam apa jua keadaan dalam sistem ini, samada yang berkaitan dengan sistem hadiah wang tunai, sistem pemberian hadiah, kadar peratus hadiah, jumlah produk, harga, kandungan, saiz dan bentuk persembahan produk, sebarang bentuk, jumlah dan nilai hadiah yang akan diberikan, serta menentukan status Pelanggan berdasarkan peraturan yang sedia dimaklumi oleh semua Pelanggan, tanpa terlebih dahulu mendapat persetujuan dari mana-mana pihak. Walaubagaimanapun, syarikat tetap berpegang teguh pada prinsip ketelusan, keadilan, kesaksamaan serta kebijaksanaan dalam menentukan semua perkara di atas.

 

 

Info Terkini Biorich

    📜 BERITA & INFO TERKINI BIORICH 17/7/2018 (SELASA) 📜

    =======================

    1⃣❗ PERHATIAN ❗

    ♦Bermula 2/7/2018 , Waktu Operasi Biorich pada

    Jam: 9.00 Pagi - 5 Petang
    Hari: Isnin - Sabtu

    📮 Waktu Pengeposan pada hari Sabtu sehingga jam 12.00 tengahari sahaja.

    📌Pembayaran selepas jam 12.00 tengahari akan di pos pada hari isnin
    --------------------------------------------------------------------------------

    2⃣❗ PERHATIAN ❗

    Bermula pada hari ini 29/6/2018, pembayaran secara Kad Kredit/Debit menggunakan Plug & Pay di HQ Biorich atau secara online,  tiada cas 3% dikenakan.

    --------------------------------------------------------------------------------

    3⃣ 🌸 Promosi Bioshape Gel 🌸

    "Susahnya Nak Cari Saiz Baju Bila Mengalami Masalah Berat Badan Melampau"

    Jealous tengok kawan-kawan yang badan kalah model ni

    Jangan risau, di sini ada penyelesaiannya.

     ♥ Kelebihan Bioshape Gel ♥

    🌷 Memberi kelembapan & membaiki masalah kulit.          

    🌷 Menghalang rekahan kulit         

    🌷 Sesuai untuk semua jenis kulit           
        
    🌷Membakar lemak degil.

    🌷Struktur gel yang sejuk & wangi.

    Tunggu apa lagi.. Jom beli sekarang❗❗
    --------------------------------------------------------------------------------

    4⃣ ♨ BIOSHAPE DRINK ♨

    🔹 Produk Bakar Lemak Terbaik 2018🔹


    Harga Tidak Masuk Akal😱

     Np: RM250 
       Harga Ahli: RM150

    💎 60 Point
    📮 Free Postage

    ♦ TEMPAHAN DIBUKA SEKARANG♦

    Tunggu apa lagi.. Jom beli sekarang❗❗

    Call / Whatsapp kami sekarang di : 

    0132396395
    0132396395
    0132396395
    --------------------------------------------------------------------------------

    5⃣ 🔥 BIOSHAPE BOOSTER DRINK 🔥

    💥 Produk Bakar Lemak Terbaik 2018💥


    Harga Tidak Masuk Akal😱

     Np: RM250 
       Harga Ahli: RM160

    📮 Free Postage

    ♦ TEMPAHAN DIBUKA SEKARANG♦

    Tunggu apa lagi.. Jom beli sekarang❗❗

    Call / Whatsapp kami sekarang di : 

    0132396395
    0132396395
    0132396395
    --------------------------------------------------------------------------------

    6⃣ Program TUBI Khas Bersama-sama Penceramah Hebat Kuantan
    🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀

    Tarikh: 21/7/2018
    Hari: Sabtu
    Masa: 2 Petang
    Tempat: Restoran Al Jawaher
    A-267, Lorong Isap Jaya 1, Taman Sungai Isap Jaya, Pahang, Perkampungan Sungai Isap, 25150 Kuantan

    Jamuan ringan disediakan☕🥗
    Hubungi: 
    Fuad 0139883839
    Ella 01110213839
    Saly 01110394269
    Rahimah 0146085312
    Kak Nab 0133980887
    Aida 0188714136
    Kak Yah 0136818144

    Sila isikan kehadiran anda:
    1. Saly Alzarafi
    2. Ct Anugerah
    3. Awan Biru
    4. Iqa Balqis
    5. Fuad
    6. Ella
    7. Aida
    8. Fiza
    9. Lina
    10. Kahaa
    11. 
    Dan seterusnya...
    --------------------------------------------------------------------------------

    7⃣ Maybank QRPay 📱💵
    Maybank QRPay boleh digunakan untuk membuat pembayaran. Aplikasi ini memudahkan para pelanggan Biorich  membuat pembayaran tanpa perlu memasukkan nombor akaun. Untuk menggunakan ciri pembayaran ini pelanggan perlulah memuat turun terlebih dahulu aplikasi Maybank2u, kemudian klick button QRPay, seterusnya scan QR Code yang telah disediakan oleh pihak Biorich dan masukkan jumlah pembayaran kemudian selesai. Cara pembayaran ini sangat mudah cepat dan pantas dan pelanggan tidak perlu takut untuk tersalah taip number akaun.

    App Wajib Ada dalam Telefon Pintar Anda 📱

    Terdapat beberapa App yang wajib anda install dalam telefon pintar anda, berikut adalah App tersebut:

    1. Biorich app - https://www.biorich.my/mobile/
    2. Whatsapp   - https://www.whatsapp.com/
    3. Facebook    - https://www.facebook.com/mobile/
    4. Youtube      - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.youtube

    App di atas memudahkan pelanggan untuk membuat order, mempromosi barang dan melihat testimoni-testimoni yang berjaya.
    --------------------------------------------------------------------------------

    8⃣ Program Usahawan Hebat Biorich (PUSH 2018)
    PUSH telah dilancarkan oleh En Ishak Basiran (CEO Biorich) untuk memilih beberapa peserta Motiaction 1 yang berpotensi untuk berkembang menjana pendapatan RM5K sebulan. Program akan berjalan selama 3 bulan di bawah pemantauan dan bimbingan staff2 Biorich dan prestasi peserta akan direkodkan. Ahli yang berminat atau peserta Motiaction 1 yang berpotensi boleh hubungi En Saufi di talian 019 617 5100. Hanya yang benar-benar layak sahaja akan terpilih. Harap maklum
    --------------------------------------------------------------------------------

    9⃣ Perangi Money Game. Jangan biarkan diri anda tertipu lagi
    Jangan sertai bisnes Money Game, jangan biarkan diri anda ditipu lagi. Sedarkan dirie anda dari angan-angan kosong yang di janjikan si penipu. Ketahui dan kenali syarikat-syarikat yang menipu ini dan cara-cara untuk mengenalpasti moduss operandi mereka. Belajar dari kesilapan dan jadilah orang yang bijak. Andalah yang menentukannya. Sila layari pautan laman web berikut https://perangmoneygame.wixsite.com/antimoneygame sekarang. Nota - Website yang dinyatakan Ini adalah website umum dan Biorich hanya berkongsi pautan web untuk menyebarkan kempen perangi money game yang sedang berleluasa kini. Harap Maklum. 

    Berikut merupakan senarai rasmi BNM yang mana syarikat yang tidak dibenarkan ambil deposit tanpa kelulusan. Berhati-hati. Untuk maklumat lanjut, bole terus layari di link http://www.bnm.gov.my/index.php?ch=en_announcement&pg=en_announcement&ac=564

    Sebarang pertanyaan @ cadangan ❓
    hubungi :

    📞 EN ZAKI - 0132396395
    📞 HQ BIORICH- 0332248721

    ✅  sila lihat & like   ✅
    💢 WEBSITE BIORICH 💢
     https://www.biorich.my
    💢 FACEBOOK BIORICH 💢
    https://www.facebook.com/BiorichHQ/
    💢LINK WEBSITE STOKIS💢
    https://www.biorich.my/V2/stokis.asp/


    NOTA
    Ahli digalakkan sebarkan info terkini ini kepada group dan rakan-rakan perniagaan anda supaya berita dan info dapat dikongsi kepada semua


Pelanggan VVIP Terkini

  •  - oslan60 (, )
  •  - fauzi66 (, )
  •  - ameerul98 (, )
  •  - azziema96 (, )
  •  - noryumazdiana97 (, )
  •  - asatrich177 (, )
  •  - alif91 (, )
  •  - chemat47 (, )
  •  - rzali (, )
  •  - mamaruby (, )
  •  - fauzira86 (, )
  •  - aslinda (, )
  •  - fauzilah82 (, )
  •  - zainun769tm (, )
  •  - mohdsuffian769t (, )
  •  - naiman769t (, )
  •  - iman769t (, )
  •  - noorazilahrich (, )
  •  - sitisafwa74 (, )
  •  - normahali (, )


Home

Penyakit & VCO


ABJ 2017

Jadual Aktiviti

Pembayaran

Status Order Anda

Penghantaran

Syarat & Terma

Biorich Apps

Panduan Pelanggan


Download

Usahawan OtaiPOS

Artikel

CSR Biorich

I-Usahawanita

MOTIACTION 1

Belajar Bisnes Online

Shoponline D3


LANGGAN BERITA

NAMA ANDA :

BANDAR :

ALAMAT E-MAIL :


SENARAI PRODUK BIORICH


  • Bravo Booster Drink

  • Bioshape Booster Drink

  • TAWARAN ULTRA GEL FAT BURNER

  • Neuro UP

  • Set Produk Kecantikan IU Series

  • IU Series V-Suci

  • IU Series V-Segar

  • Virgin Coconut Oil Super 180

  • Virgin Coconut Oil + Extra Virgin Olive Oil

  • Genius Chewable Tablet Minda

  • Jambu Putih Gebu Tanpa Gula

  • Man Cho Pomade (Extra Strong Hold)

  • Man Cho Pomade (Strong Hold)

  • Man Cho Pomade (Extra Shine)

  • Cocoa Dara Collagen

  • Tonik Rambut Wanita (HUGO)

  • Tonik Rambut Lelaki (POLO)

  • Virgin Coconut Oil Super

  • Kopi Nanduk O

  • Stevia 3 In 1

  • Kopi Nanduk Pouch (1 PEK)

  • Bio-Deodorant

  • Losyen For You

  • Kopi Nanduk Board

  • Firming Extra Cream

  • Jambu Putih Gebu

  • Bioshape Lotion

  • Delima Collagen (Tanpa Gula Tebu)

  • Kopi Tarong (Tanpa Gula Tebu)

  • Virgin Coconut Oil Double Premium

  • Delima Collagen

  • Kopi Tarong

  • Virgin Coconut Oil S Capsule

  • Orange Collagen

BIORICH

Di BioRich, Kekayaan untuk adalah untuk semua di mana kami ingin memberi ruang kejayaan kepada semua pelanggan & usahawan untuk berjaya dan meningkatkan taraf hidup dengan menawarkan peluang perniagaan yang inovatif & kreatif serta kualiti produk yang tinggi.

Biorich yakin dengan penawaran Hadiah Wang Tunai yang lumayan, seimbang dan tidak membebankan serta realistik ianya benar-benar dapat merealisasikan impian usahawan-usahawan yang komited menjadi berjaya, kaya dan barakah. InsyAllah.

 

KHIDMAT PENGHANTARAN