Ikuti Kami Di    Selamat Datang!  Login / Daftar   Refferal Anda : biorich

Panduan Produk & Penyakit

Panduan Produk & Penyakit :..: Biorich


SENARAI PRODUK HERBA BIORICH UNTUK PELBAGAI MASALAH KESIHATAN

Kod & Nama Produk





DELIMA-C - Delima Collagen

ORANGE-C - Orange Collagen


 

Bil

Senarai Penyakit

Produk Cadangan

Cara Penggunaan

1

Kencing Manis

VCO300 / DELIMA-CTG

Minum 1 sudu makan, pagi & petang

Sapu pada anggota badan

1 cawan pagi & petang

2

Darah Tinggi

CVCOS

4 biji, pagi & petang

3

Sakit Kulit/Eczema

VCO300

Sapu dibahagian                       berkenaan, pagi & petang atau sekerap yang boleh.

4

Resdung

CVCOS

4 biji, pagi & petang

5

Thyroid/Begok

CVCOS/VCO300

4 biji, pagi & petang

Sapu dibahagian berkenaan, pagi & petang atau sekerap yang boleh.

6

Fibroid

CVCOS

4 biji, pagi & petang

7

Kuruskan Badan

VCO300/SCL

Minum 1 sudu makan, pagi & petang

Sapu dibahagian berkenaan, pagi & petang atau sekerap yang boleh.

8

Kolesterol

CVCOS

4 biji, pagi & petang

9

Buasir

CVCOS/VCO300

4 biji, pagi & petang

Sapu & buat urutan dibahagian berkenaan  pagi & petang

10

Mati Pucuk

CVCOS/TARONG/TARONG-TG/DELIMA-C/DELIMA-CTG

4 biji, pagi & petang

1 cawan pagi & petang

11

Sakit Jantung

VCO300

Minum 1 sudu makan, pagi & petang

12

Luka./Patah Tulang

CVCOS/VCO300

4 biji, pagi & petang

Sapu dibahagian berkenaan, pagi & petang atau sekerap yang boleh

13

Gout

CVCOS

4 biji, pagi & petang

14

Masalah rambut gugur

VCO300

Sapukan pada waktu malam

15

Alahan/Kulit Sensitif

CVCOS/VCO300

4 biji, pagi & petang

Sapu dibahagian berkenaan, pagi & petang atau sekerap yang boleh

16

Parut

CVCOS/VCO300

4 biji, pagi & petang

Sapu dibahagian berkenaan, pagi & petang atau sekerap yang boleh

17

Ruam

CVCOS/VCO300

4 biji, pagi & petang

Sapu dibahagian berkenaan, pagi & petang atau sekerap yang boleh

18

Diet

VCO300

Minum 1 sudu makan, pagi & petang

19

Batu Karang

CVCOS

4 biji, pagi & petang

20

Selepas Bersalin

VCO300/DELIMA-C/DELIMA-CTG/ORANGE-C

Minum 1 sudu makan, pagi & petang

1 cawan pagi & petang

21

Asma/Lelah

CVCOS

4 biji, pagi & petang

22

Rawatan selepas pembedahan

VCO300/DELIMA-C/DELIMA-CTG/ORANGE-C

Minum 1 sudu makan, pagi & petang

1 cawan pagi & petang

23

Jerawat/jeragat

VCO300/DELIMA-C/DELIMA-CTG/ORANGE-C

1 cawan pagi & petang

Sapu dibahagian berkenaan, pagi & petang atau sekerap yang boleh

24

Migraine/Sakit Kepala

CVCOS

4 biji, pagi & petang

25

Arthritis/Sakit sendi

CVCOS/VCO300

4 biji, pagi & petang

Sapu dibahagian berkenaan, pagi & petang atau sekerap yang boleh

26

Kayap/kurap

CVCOS/VCO300

4 biji, pagi & petang

Sapu dibahagian berkenaan, pagi & petang atau sekerap yang boleh

27

Letih & mengantuk

CVCOS

4 biji, pagi & petang

28

Kecergasan Minda

CVCOS

4 biji, pagi & petang

29

Ibu-Masa mengandung

VCO300/DELIMA-C/DELIMA-CTG/ORANGE-C

Minum 1 sudu makan, pagi & petang

1 cawan pagi & petang

30

Pecah Lemak bawah kulit

SCL

Sapu dibahagian berkenaan, pagi & petang atau sekerap yang boleh.

MASALAH ISTERI

31

Isteri menopaus/kering

VCO300/DELIMA-C/DELIMA-CTG/ORANGE-C

Minum 1 sudu makan, pagi & petang

1 cawan pagi & petang

32

Otot rahim kendur

CVCOS/DELIMA-C/DELIMA-CTG

4 biji, pagi & petang

1 cawan pagi & petang

33

Kurang libido/keinginan isteri

VCO300/DELIMA-C/DELIMA-CTG/ORANGE-C

Minum 1 sudu makan, pagi & petang

1 cawan pagi & petang

MASALAH SUAMI

34

Lelaki kurang power/Mati pucuk

CVCOS/DELIMA-C/DELIMA-CTG/TARONG/TARONG-TG

4 biji, pagi & petang

1 cawan pagi & petang

35

Premature Ejaculation

CVCOS/BRO6

4 biji, pagi & petang

Sapu 1 @ 2 titis dibahagian sensitif 2 @ 3 jam sebelum bersama

KECANTIKAN LUARAN & DALAMAN

36

Kulit gelap & lesu

DELIMA-C/DELIMA-CTG/ORANGE-C

1 cawan pagi & petang

37

Kulit kering & kusam

DELIMA-C/DELIMA-CTG/ORANGE-C

1 cawan pagi & petang

38

Selulit

DELIMA-C/DELIMA-CTG/ORANGE-C -C

1 cawan pagi & petang

39

Garis halus & kedutan

DELIMA-C/DELIMA-CTG/ORANGE-C -C

1 cawan pagi & petang

40

Rekahan di tumit

DELIMA-C/DELIMA-CTG/ORANGE-C -C

1 cawan pagi & petang

The information on this website is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent disease or to replace a one-on-one relationship with a qualified health care professional and is not intended as alternative to medical advice or other professional healthcare provider. It is intended as a sharing of knowledge and information from the research and experience of herbal practitioner and our community.  If you may be suffering from any medical condition, or experiencing symptoms or health problems, you should seek immediate medical attention consult  your qualified health care professional. Never delay seeking medical advice, disregard medical advice or discontinue medical treatment because of information on this website.

 

 

Info Terkini Biorich

    📜 BERITA & INFO TERKINI BIORICH 17/7/2018 (SELASA) 📜

    =======================

    1⃣❗ PERHATIAN ❗

    ♦Bermula 2/7/2018 , Waktu Operasi Biorich pada

    Jam: 9.00 Pagi - 5 Petang
    Hari: Isnin - Sabtu

    📮 Waktu Pengeposan pada hari Sabtu sehingga jam 12.00 tengahari sahaja.

    📌Pembayaran selepas jam 12.00 tengahari akan di pos pada hari isnin
    --------------------------------------------------------------------------------

    2⃣❗ PERHATIAN ❗

    Bermula pada hari ini 29/6/2018, pembayaran secara Kad Kredit/Debit menggunakan Plug & Pay di HQ Biorich atau secara online,  tiada cas 3% dikenakan.

    --------------------------------------------------------------------------------

    3⃣ 🌸 Promosi Bioshape Gel 🌸

    "Susahnya Nak Cari Saiz Baju Bila Mengalami Masalah Berat Badan Melampau"

    Jealous tengok kawan-kawan yang badan kalah model ni

    Jangan risau, di sini ada penyelesaiannya.

     ♥ Kelebihan Bioshape Gel ♥

    🌷 Memberi kelembapan & membaiki masalah kulit.          

    🌷 Menghalang rekahan kulit         

    🌷 Sesuai untuk semua jenis kulit           
        
    🌷Membakar lemak degil.

    🌷Struktur gel yang sejuk & wangi.

    Tunggu apa lagi.. Jom beli sekarang❗❗
    --------------------------------------------------------------------------------

    4⃣ ♨ BIOSHAPE DRINK ♨

    🔹 Produk Bakar Lemak Terbaik 2018🔹


    Harga Tidak Masuk Akal😱

     Np: RM250 
       Harga Ahli: RM150

    💎 60 Point
    📮 Free Postage

    ♦ TEMPAHAN DIBUKA SEKARANG♦

    Tunggu apa lagi.. Jom beli sekarang❗❗

    Call / Whatsapp kami sekarang di : 

    0132396395
    0132396395
    0132396395
    --------------------------------------------------------------------------------

    5⃣ 🔥 BIOSHAPE BOOSTER DRINK 🔥

    💥 Produk Bakar Lemak Terbaik 2018💥


    Harga Tidak Masuk Akal😱

     Np: RM250 
       Harga Ahli: RM160

    📮 Free Postage

    ♦ TEMPAHAN DIBUKA SEKARANG♦

    Tunggu apa lagi.. Jom beli sekarang❗❗

    Call / Whatsapp kami sekarang di : 

    0132396395
    0132396395
    0132396395
    --------------------------------------------------------------------------------

    6⃣ Program TUBI Khas Bersama-sama Penceramah Hebat Kuantan
    🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀🏋‍♀

    Tarikh: 21/7/2018
    Hari: Sabtu
    Masa: 2 Petang
    Tempat: Restoran Al Jawaher
    A-267, Lorong Isap Jaya 1, Taman Sungai Isap Jaya, Pahang, Perkampungan Sungai Isap, 25150 Kuantan

    Jamuan ringan disediakan☕🥗
    Hubungi: 
    Fuad 0139883839
    Ella 01110213839
    Saly 01110394269
    Rahimah 0146085312
    Kak Nab 0133980887
    Aida 0188714136
    Kak Yah 0136818144

    Sila isikan kehadiran anda:
    1. Saly Alzarafi
    2. Ct Anugerah
    3. Awan Biru
    4. Iqa Balqis
    5. Fuad
    6. Ella
    7. Aida
    8. Fiza
    9. Lina
    10. Kahaa
    11. 
    Dan seterusnya...
    --------------------------------------------------------------------------------

    7⃣ Maybank QRPay 📱💵
    Maybank QRPay boleh digunakan untuk membuat pembayaran. Aplikasi ini memudahkan para pelanggan Biorich  membuat pembayaran tanpa perlu memasukkan nombor akaun. Untuk menggunakan ciri pembayaran ini pelanggan perlulah memuat turun terlebih dahulu aplikasi Maybank2u, kemudian klick button QRPay, seterusnya scan QR Code yang telah disediakan oleh pihak Biorich dan masukkan jumlah pembayaran kemudian selesai. Cara pembayaran ini sangat mudah cepat dan pantas dan pelanggan tidak perlu takut untuk tersalah taip number akaun.

    App Wajib Ada dalam Telefon Pintar Anda 📱

    Terdapat beberapa App yang wajib anda install dalam telefon pintar anda, berikut adalah App tersebut:

    1. Biorich app - https://www.biorich.my/mobile/
    2. Whatsapp   - https://www.whatsapp.com/
    3. Facebook    - https://www.facebook.com/mobile/
    4. Youtube      - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.youtube

    App di atas memudahkan pelanggan untuk membuat order, mempromosi barang dan melihat testimoni-testimoni yang berjaya.
    --------------------------------------------------------------------------------

    8⃣ Program Usahawan Hebat Biorich (PUSH 2018)
    PUSH telah dilancarkan oleh En Ishak Basiran (CEO Biorich) untuk memilih beberapa peserta Motiaction 1 yang berpotensi untuk berkembang menjana pendapatan RM5K sebulan. Program akan berjalan selama 3 bulan di bawah pemantauan dan bimbingan staff2 Biorich dan prestasi peserta akan direkodkan. Ahli yang berminat atau peserta Motiaction 1 yang berpotensi boleh hubungi En Saufi di talian 019 617 5100. Hanya yang benar-benar layak sahaja akan terpilih. Harap maklum
    --------------------------------------------------------------------------------

    9⃣ Perangi Money Game. Jangan biarkan diri anda tertipu lagi
    Jangan sertai bisnes Money Game, jangan biarkan diri anda ditipu lagi. Sedarkan dirie anda dari angan-angan kosong yang di janjikan si penipu. Ketahui dan kenali syarikat-syarikat yang menipu ini dan cara-cara untuk mengenalpasti moduss operandi mereka. Belajar dari kesilapan dan jadilah orang yang bijak. Andalah yang menentukannya. Sila layari pautan laman web berikut https://perangmoneygame.wixsite.com/antimoneygame sekarang. Nota - Website yang dinyatakan Ini adalah website umum dan Biorich hanya berkongsi pautan web untuk menyebarkan kempen perangi money game yang sedang berleluasa kini. Harap Maklum. 

    Berikut merupakan senarai rasmi BNM yang mana syarikat yang tidak dibenarkan ambil deposit tanpa kelulusan. Berhati-hati. Untuk maklumat lanjut, bole terus layari di link http://www.bnm.gov.my/index.php?ch=en_announcement&pg=en_announcement&ac=564

    Sebarang pertanyaan @ cadangan ❓
    hubungi :

    📞 EN ZAKI - 0132396395
    📞 HQ BIORICH- 0332248721

    ✅  sila lihat & like   ✅
    💢 WEBSITE BIORICH 💢
     https://www.biorich.my
    💢 FACEBOOK BIORICH 💢
    https://www.facebook.com/BiorichHQ/
    💢LINK WEBSITE STOKIS💢
    https://www.biorich.my/V2/stokis.asp/


    NOTA
    Ahli digalakkan sebarkan info terkini ini kepada group dan rakan-rakan perniagaan anda supaya berita dan info dapat dikongsi kepada semua


Pelanggan VVIP Terkini

  •  - oslan60 (, )
  •  - fauzi66 (, )
  •  - ameerul98 (, )
  •  - azziema96 (, )
  •  - noryumazdiana97 (, )
  •  - asatrich177 (, )
  •  - alif91 (, )
  •  - chemat47 (, )
  •  - rzali (, )
  •  - mamaruby (, )
  •  - fauzira86 (, )
  •  - aslinda (, )
  •  - fauzilah82 (, )
  •  - zainun769tm (, )
  •  - mohdsuffian769t (, )
  •  - naiman769t (, )
  •  - iman769t (, )
  •  - noorazilahrich (, )
  •  - sitisafwa74 (, )
  •  - normahali (, )


Home

Penyakit & VCO


ABJ 2017

Jadual Aktiviti

Pembayaran

Status Order Anda

Penghantaran

Syarat & Terma

Biorich Apps

Panduan Pelanggan


Download

Usahawan OtaiPOS

Artikel

CSR Biorich

I-Usahawanita

MOTIACTION 1

Belajar Bisnes Online

Shoponline D3


LANGGAN BERITA

NAMA ANDA :

BANDAR :

ALAMAT E-MAIL :


SENARAI PRODUK BIORICH


  • Bravo Booster Drink

  • Bioshape Booster Drink

  • TAWARAN ULTRA GEL FAT BURNER

  • Neuro UP

  • Set Produk Kecantikan IU Series

  • IU Series V-Suci

  • IU Series V-Segar

  • Virgin Coconut Oil Super 180

  • Virgin Coconut Oil + Extra Virgin Olive Oil

  • Genius Chewable Tablet Minda

  • Jambu Putih Gebu Tanpa Gula

  • Man Cho Pomade (Extra Strong Hold)

  • Man Cho Pomade (Strong Hold)

  • Man Cho Pomade (Extra Shine)

  • Cocoa Dara Collagen

  • Tonik Rambut Wanita (HUGO)

  • Tonik Rambut Lelaki (POLO)

  • Virgin Coconut Oil Super

  • Kopi Nanduk O

  • Stevia 3 In 1

  • Kopi Nanduk Pouch (1 PEK)

  • Bio-Deodorant

  • Losyen For You

  • Kopi Nanduk Board

  • Firming Extra Cream

  • Jambu Putih Gebu

  • Bioshape Lotion

  • Delima Collagen (Tanpa Gula Tebu)

  • Kopi Tarong (Tanpa Gula Tebu)

  • Virgin Coconut Oil Double Premium

  • Delima Collagen

  • Kopi Tarong

  • Virgin Coconut Oil S Capsule

  • Orange Collagen

BIORICH

Di BioRich, Kekayaan untuk adalah untuk semua di mana kami ingin memberi ruang kejayaan kepada semua pelanggan & usahawan untuk berjaya dan meningkatkan taraf hidup dengan menawarkan peluang perniagaan yang inovatif & kreatif serta kualiti produk yang tinggi.

Biorich yakin dengan penawaran Hadiah Wang Tunai yang lumayan, seimbang dan tidak membebankan serta realistik ianya benar-benar dapat merealisasikan impian usahawan-usahawan yang komited menjadi berjaya, kaya dan barakah. InsyAllah.

 

KHIDMAT PENGHANTARAN